Urodzinki

 Zarezerwuj już dziś, a otrzymasz 15% rabatu na 2,5 h super zabawy !!!

Drodzy Rodzice, jeśli  Waszemu dziecku znudziła się zabawa w kulkach i chcielibyście sprawić mu miłą niespodziankę, która pozostanie w jego pamięci, zorganizujcie urodziny w naszym Centrum. Gwarantujemy, że zarówno Solenizant/ka jak i goście będą wspominać je bardzo długo i czekać na następne.

Stawiamy na kreatywność.
Pobudzamy wyobraźnię.
Oferujemy dobrą, energetyzującą zabawę.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 2 sale (jadalnia i sala zabaw) oraz hol, w którym mogą przebywać rodzice.
 

Zapraszamy na:                                                                                                                                                                                                                         
 

 

1. Zabawę z animatorami

 

 Urodziny prowadzi dwóch doświadczonych animatorów, którzy dostosowują

scenariusz zabaw do wieku i zainteresowań dzieci .
Oto nasze propozycje:

"Szkoła Czarownic i Czarowników"
 

Dla wszystkich dzieci, które lubią czarować, mieszać mikstury lub latać na miotle, ta szkoła jest idealna. Tylko w niej przejdą test odwagi, nauczą zwierzaki-pluszaki fruwać, poznają tajemne sztuczki, zmierzą się ze smokiem, a  nawet wyczarują wulkan. Oczywiście nie da się tego zrobić bez samodzielnie wykonanego stroju i różdżki, które dzieci zabierają do domu, by tam kontynuować zabawę.
 

"Mały chemik"

Jeśli chcesz poczuć się jak szalony naukowiec i wykonać widowiskowe i zaskakujące eksperymenty chemiczne, to urodzinki właśnie dla Ciebie. Przekonasz się, że niezwykłe doświadczenia chemiczne możesz przeprowadzić z pomocą zwykłych produktów dostępnych w domowej kuchni, a nauka jest pasjonującą przygodą. Poznasz właściwości dziwnych cieczy, które zmieniają kolory i kształty, stworzysz pastę dla słonia i swój własny wulkan.

 

Księżniczki i rycerze"

Władca Królestwa Labodaki prosi Was o pomoc. Pomóżcie pokonać potężnego i groźnego smoka. Ale żeby tego dokonać musicie zasłużyć na miano księżniczki lub rycerza.  Przejdziecie test sprawności i odwagi, poznacie dworskie obyczaje, przywdziejecie samodzielnie wykonane szaty... Wszystko po to, by stać się wiernym poddanym wilekiego króla i obronić go przed grożacym mu niebezpieczeństwem. Nie ma co zwlekać czas zacząć przygodę! A na śmiałków czeka nagroda....
 

 

 

"Wyprawa Piratów"

 

 

Kto nie marzy o dalekomorskich wyprawach statkiem, przeżyciu sztormu, poszukiwaniu wyspy skarbów, ucieczce przed rekinami? Wszystkim odważnym i dzielnym dziewczynkom i chłopcom spodoba się ta niebezpieczna przygoda z piratami, w czasie której nauczą się pirackich piosenek, wiązania węzłów żeglarskich i wykonają strój piracki.
 
 

 

"Dziki Zachód"

 

 

Dawno, dawno temu, gdy jeszcze cała zachodnia część Ameryki była dzika i nieznana, gdy przez rozległe prerie swobodnie gnały wielkie stada bizonów i mustangów, gdy zamiast dróg istniały tylko indiańskie ścieżki... wyruszyli dzielni osadnicy, aby rozpocząć nowe życie... Rozpocznij swą przygodę na Dzikim Zachodzie, przekonaj się jak niełatwe było życie osadnika. Naucz się rzucać lassem, strzelać z łuku. Wypróbuj swych sił w jeździe na mustangu i w rodeo.
 
 
 

 

"Wioska Indiańska"
 
 
Czy budowa totemu jest trudna? Jak zrobić pióropusz i  naszyjnik?  Jakim pismem posługiwali się Indianie? Czy strzelanie z łuku albo jazda na dzikim mustangu to trudna sztuka? Tego wszystkiego, a nawet więcej dzieci dowiedzą się w wiosce indiańskiej, w której poznają zabawy, legendy i tajemnice indiańskie.
 
 

 

"Wyprawa dookoła świata"

 

 

Dzieci wybiorą się w podróż, zwiedzą odległe lądy i oceany, nauczą się posługiwać kompasem, dowiedzą co zabrać na wyprawę oprócz czekolady i ulubionej zabawki. Podróż pełna będzie przygód i niespodzianek. Indianie nauczą je strzelać z łuku i tropić dzikie zwierzęta. Kowboje pokażą jak rzuca się lassem, a Chińczycy jak jeść pałeczkami.  Reszta wyprawy to tajemnica, która naprawdę warto odkryć, bo została jeszcze burza śnieżna, pyszne żabki do zjedzenia i wiele innych atrakcji.
 
 

 

"Wyprawa w kosmos"

 

 3,2,1,0 start.... Kosmiczny statek wystartował. Trochę trzęsie, bo właśnie mijamy deszcz meteorytów...Wybierz się z nami w podróż po naszej galaktyce. Odkryj znane i nieznane planety. Znajdź księżycowy kamień, który podobno przynosi szczęście. Uważaj na wulkany, spadające meteoryty i na potężne śnieżne burze. Każdy, kto przejdzie tę ciężka i wyczerpującą wyprawę, będzie mógł nazwać się mianem prawdziwego astronauty.
 

Każde dziecko otrzyma drobny upominek

 


Jeśli Twoje dziecko pasjonuje się książką, filmem, bajką, istnieje możliwość zamówienia indywidualnego scenariusza (np. tematyka związana z ulubionym bohaterem bajkowym, literackim, filmowym Solenizanta).
Wybierzmy się do Krainy Lodu i pomóżmy Elzie i Annie, stańmy się rycerzami Jedi walczącymi z mroczną potęgą, pomóżmy Harremu pokonać siły zła, etc.
 
 
330 zł / po rabacie 280 za 10 osób,każda kolejna osoba 15 zł

w cenę wliczono paluszki, kruche ciastka, chrupki i napoje dla dzieci oraz kawę i herbatę dla rodziców, tort we własnym zakresie

 

 

 
 Można również zamówić tematyczne akcesoria urodzinowe (kubeczki, talerzyki, czapeczki itp.) - za dodatkową opłatą
 
2. Urodzinowe karaoke
 
Świetna zabawa dla dzieci, w czasie której będą mogły poczuć się jak artyści na scenie i pośpiewać swoje ulubione przeboje
 
 Dla dzieci od 8-9 lat.
 
500/ po rabacie 425za 10 osób,każda kolejna osoba 10 zł
 
w cenę wliczono paluszki, kruche ciastka, chrupki i napoje dla dzieci oraz kawę i herbatę dla rodziców;
tort we własnym zakresie
 
 
 3. Urodzinowa dyskoteka
 
W trakcie której dzieci będą mogły poczuć się jak na prawdziwej dyskotece prowadzonej prze profesjonalnego dj'a.
 
 
500 zł/ po rabacie 425za 10 osób,każda kolejna osoba 10 zł
 
w cenę wliczono paluszki, kruche ciastka, chrupki i napoje dla dzieci oraz kawę i herbatę dla rodziców;
tort we własnym zakresie
 
 
 
 
   4. Urodzinowy decoupage

W czasie dwugodzinnej urodzinowej zabawy dzieci poznają tajniki decoupage'u, nazywanego techniką serwetkową, polegającą na dekorowaniu różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów wycinaną serwetką oraz na ich podmalowywaniu i zdobieniu specjalnymi preparatami (postarzającymi, dającymi efekt spękań, złoceniami). Techniką decoupage można ozdobić dowolny przedmiot: drewniany, plastikowy, szklany itp. a nawet meble i biżuterię. Dla dzieci od 8 lat.

 

400 zł/ po rabacie 340za 10 osób, każda kolejna osoba 25 zł 

 

w cenę wliczono paluszki, kruche ciastka, chrupki i napoje dla dzieci oraz kawę i herbatę dla rodziców

tort we własnym zakresie
 
 

  5. Urodzinowe filcowanie

 

 W czasie dwugodzinnej urodzinowej zabawy dzieci poznają podstawy techniki filcowania na mokro i samodzielne wykonają korale, bransoletkę lub kolczyki.Dla dzieci od 8 lat                 
 

 400 zł/po rabacie 340 za 10 osób,każda kolejna osoba 25 zł                                                                                                                       

w cenę wliczono paluszki, kruche ciastka, chrupki i napoje dla dzieci oraz kawę i herbatę dla rodziców;

 

tort we własnym zakresie
 
 

  6. Urodzinowa ceramika

W czasie dwugodzinnej urodzinowej zabawy dzieci przekonają się, że z gliny można zrobić niemal wszystko. Dla każdego gościa ceramiczny upominek i  niespodzianka dla solenizantki czy solenizanta.  Dla dzieci od 4 lat.

 


 

                              

 
400 zł/po rabacie 340 za 10 osób,każda kolejna osoba 25 zł
w cenę wliczono paluszki, kruche ciastka, chrupki i napoje dla dzieci oraz kawę i herbatę dla rodziców;
tort we własnym zakresie
  

 7. Wynajem sali na urodzinowe przyjęcie
 
 180 zł/ po rabacie 150 za 10 osób,każda kolejna osoba 10 zł

w cenę wliczono paluszki, kruche ciastka, chrupki i napoje dla dzieci oraz kawę i herbatę dla rodziców;
tort we własnym zakresie
 
 
 Można również zamówić tematyczne akcesoria urodzinowe (kubeczki, talerzyki, czapeczki itp.) - za dodatkową opłatą.
 

Bliższe informacje i zapisy telefonicznie:    794 436 573, 601 502 707

e-mail info@po-mocni.pl

 

Galeria

 

Zapisz