Stal AISI 304 - właściwości

Stal AISI 304 charakteryzuje się dobrą kowalnością oraz znakomitą spawalnością. Czasami zdarza się, że ciepło, które jest dostarczane w trakcie spawania, wpływa na odporność korozyjną. A stal powinna się utrzymywać tę cechę na jak najwyższym poziomie. Prezentowany gatunek jest podatny na korozję międzykrystaliczną. W naturalnych mediach nie pojawia się rdza, jednak nie powinno się tego stopu stosować w środowisku charakteryzującym się wysokimi stężeniami chloru i pewnych soli. Stal AISI 304 utrzymuje skrawalność oraz właściwości mechaniczne na średnim poziomie.

Stal AISI 304 - gdzie kupić?

Szukając odpowiedniego producenta lub sklepu, u którego warto zakupić stal 1.4301, napotkać można na wiele negatywnie ocenianych stron i firm. Najlepiej jest zaopatrywać się u sprzedawców długo działających na rynku, z wieloletnim stażem, gronem zaufanych klientów oraz renomą na rynku. To wszystko znajdziesz w Hempel Metals&More. Firmę tworzy zespół ekspertów znających się na wykonywanej przez siebie pracy, posiadających profesjonalne i przyjazne podejście do klienta. Specjaliści wyróżniają się dbałością o dobry kontakt z klientami oraz dostawcami.

Stal AISI 304 - cena

Na ostateczną cenę stali AISI 304 składa się kilka różnych czynników. Koszty ulegają dynamicznym zmianom między innymi za sprawą aktualnej sytuacji rynkowej. Produkcja stali wymaga regularnych dostaw surowców, co wiąże się z opłatami za zużyte paliwo i energię. Jak dobrze wiadomo, ceny za transport nie należą do najniższych, przez co producenci są narażeni na ponoszenie wyższych kosztów. Szczególnymi czynnikami wpływającymi na ceny stali są również dostępność pierwiastków oraz ich jakość

Sprawdzony dystrubotor metali

Od lat zaopatruję się w firmie Hempel Metals&More. Już podczas pierwszego zakupu od nich rzucił mi się w oczy ich pełen profesjonalizm. Wszystko odbywało się na luzie i bez spinki. Fachowa obsługa i szybka realizacja zamówienia w połączeniu z miłą pomocą to coś co bardzo cenie.

Henryk

Niedawno rozpoczołem swoją przygodę z użytkowaniem stali, także poszukiwałem odpowiedniego dostawcy dla mnie. Wybór padł na stronę hempel-metals.pl i niczego nie żałuje. Widać że są to ludzie z pasją i znający się na rzeczy. Doradzali mi we wszystkim i odpowiadali na pytania. Polecam

Przemysław

Firma w której pracuja sami zawodowcy i eksperci. Profesjonalne podejscie do klienta, dzieki ktoremu nie ciezko powierzyc im swoje zaufanie, zamowione produkty przychodza najwyzszej jakosci bardzo dobrze zabezpieczone. Nigdy jeszcze nie zdarzylo mi sie miec problemu z jakimkolwiek zakupem u nich.

Dariusz

Wraz z mężem prowadzimy biznes życia, w którym obrabiamy stal. Parę lat temu znaleźliśmy całkowicie przypadkiem firmę hempel metals & more i od tego czasu jesteśmy z nimi. Wszystkie produkty są najwyższej jakości. Poziom sympatii jaka bije od obsługi sięga najwyższego poziomu. Jestem zachwycona tą firmą i szczerze wszystkim polecam.

Jolanta